Algemeen,  Clubnieuws

Helpende handen gezocht

Een sportclub heeft net als elke andere vereniging nood aan vrijwilligers, mensen die zich belangeloos inzetten voor de club. Wij zijn er van overtuigd dat er bij de ouders, plusouders en grootouders van onze spelers nog heel wat kennis, ervaring en kwaliteiten aanwezig zijn die de club alleen maar beter kunnen maken.

Bent u bereid om te helpen bij het organiseren van evenementen, een handje toe te steken tijdens activiteiten, affiches of flyers te bedelen, te helpen bij het uitdelen van bv. kledij, een jeugdwedstrijd in goede banen te leiden of onze club op een andere manier te helpen? Laat uw gegevens dan achter via dit formulier. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact op.

Door het grote succes van het eetfestijn nu zaterdag zoeken we ook daar nog enkele helpende handen. Neem contact op met Bart Van Belle (bartvanbelle@gmail.com) indien je zaterdag een handje wil toesteken.