Algemeen,  Clubnieuws

Simon Perdaens aangesloten als scheidsrechter

Van 5 tot 13 oktober is het weer zover: de Week van de Official! Tijdens die week staan er vele acties gepland voor alle scheidsrechters, juryleden, tijdsopnemers,… die er wedstrijd na wedstrijd telkens staan met passie voor de sport.

Onze club mag de week alvast beginnen met het nieuws dat we door de aansluiting van Simon Perdaens, beschikken over een tweede officiële scheidsrechter.

Simon, geboren in 1999, kreeg de scheidsrechtersmicrobe met de paplepel ingelegd, want papa Erik was ook lange tijd een uitstekende ref. Simon speelde zelf ook lange tijd voetbal en kreeg tijdens zijn periode bij onze buren van KV Sint-Gillis zelfs nog training van niemand minder dan onze voorzitter.

Na de aansluiting van Ahmed Allaf de voorbije zomer, is Simon de tweede jonge, veelbelovende ref die we voor lange tijd aan onze club hopen te binden. We heten Simon alvast welkom in onze geel-blauwe familie en wensen hem veel succes in de uitbouw van zijn carrière.