Algemeen

Binnen enkele seizoenen ook provinciaal voetbal

De voorbije weken maakten we een grondige analyse van de Double Pass-audit van onze club. Met 21 teams in competitie en meer dan 30 trainers die onze spelers continue naar een hoger niveau tillen, is onze club op dit moment één van de toonaangevende voetbalclubs in de regio.

Naast ‘voetbal onder de kerktoren’ willen we ook gezond ambitieus blijven en willen we op middellange termijn (2 à 3 seizoenen) ook provinciaal voetbal aanbieden binnen onze club. We zijn er van overtuigd dat we in die periode onze club organisatorisch en sportief structureel kunnen klaarstomen voor de toekomst.

Uiteraard zullen we op elk moment ook gewestelijk voetbal blijven aanbieden. We vinden het belangrijk dat elk kind spelplezier kan beleven en dat kan alleen als het op het juiste niveau kan spelen.