Algemeen,  Clubnieuws

Onze club wint een bezoek aan Jan Breydel

Door V&A Dudush – Panoramio, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=19960711

Enkele weken geleden nam onze club deel aan de actie ‘Geef racisme de rode kaart’, een Europees anti-racisme project van verschillende voetbalclubs, zoals Club Brugge, Chelsea, Benfica en Inter Milan dat racisme wil aanpakken.

De massale deelname van onze spelers werd opgemerkt door de Club Brugge Foundation. Deze week ontvingen we het nieuws dat onze club wordt uitgenodigd voor een bezoek aan het Jan Breydelstadion en een exclusieve kijk achter de schermen bij Club Brugge. Alle spelers en trainers die interesse hebben, zijn welkom.

We plannen deze uitstap in de loop van volgend seizoen! Alvast iets om heel erg hard naar uit te kijken!