Tornooien

Op deze pagina vindt u een overzicht van de tornooien waaraan onze clubs deelnemen.

Wenst u onze club uit te nodigen voor uw eigen tornooi? Stuur dan een uitnodiging naar info@jongsintgillis.be.

DatumPloegClubInfo
za 11/04/2020U8KV Sint-Gillisvoormiddag
za 11/04/2020U11KV Sint-Gillisvoormiddag
za 11/04/2020U15KFC Herleving Sinaainamiddag
za 11/04/2020U9WS Sombekenamiddag
za 11/04/2020U10WS Sombekenamiddag
za 11/04/2020U13ASC Hazebrouck (FR)
zo 12/04/2020U13ASC Hazebrouck (FR)
ma 13/04/2020U6Rupel Boomvoormiddag
ma 13/04/2020U7 (2 ploegen)Eendracht Mazenzele Opwijknamiddag
ma 13/04/2020U17KFC Herleving Sinaainamiddag
ma 13/04/2020U8Eendracht Zelenamiddag
ma 13/04/2020U13ASC Hazebrouck (FR)
vr 01/05/2020U9Juventus Schoonaardevoormiddag
vr 01/05/2020U10Juventus Schoonaardenamiddag
vr 01/05/2020U6VJ Baardegem
za 02/05/2020U9VJ Baardegem
za 02/05/2020U8SK Londerzeelvoormiddag
za 02/05/2020U11SK Lochristivoormiddag
za 02/05/2020U6KVV Eendracht Massemen
za 02/05/2020U13SVE Bazelvoormiddag
zo 03/05/2020U7KVV Eendracht Massemen
zo 03/05/2020U15FC Daknam
zo 03/05/2020U17FC Daknam
vr 08/05/2020U8KSC Wilskracht Hofstadeavond
za 09/05/2020U8FC Asse-Zellik 2002voormiddag
za 09/05/2020U15SK Berlare
za 09/05/2020U6KFC Baasrodevoormiddag
za 09/05/2020U7KFC Baasrodevoormiddag
za 09/05/2020U9KFC Baasrodevoormiddag
za 09/05/2020U10Schroevers Moorselnamiddag
za 09/05/2020U13SK Berlare
za 09/05/2020U12Schroevers Moorselvoormiddag
zo 10/05/2020U9KFC Heikant-Zelevoormiddag
zo 10/05/2020U11KFC Heikant-Zelenamiddag
zo 10/05/2020U6VKS Hamme-Zoggevoormiddag
za 16/05/2020U11FC Gerdavoormiddag
za 16/05/2020U10FC Gerdavoormiddag
zo 17/05/2020U9VKS Hamme-Zoggevoormiddag
zo 17/05/2020U13VKS Hamme-Zoggenamiddag
wo 20/05/2020U13Ros Beiaardcupavond
do 21/05/2020U6Ros Beiaardcupvoormiddag
do 21/05/2020U7Ros Beiaardcupnamiddag
do 21/05/2020U11Ros Beiaardcupavond
vr 22/05/2020U12Ros Beiaardcuphele dag
vr 22/05/2020U15Ros Beiaardcupavond
za 23/05/2020U10Ros Beiaardcupvoormiddag
za 23/05/2020U17Ros Beiaardcupnamiddag
za 23/05/2020U8Juve Mollemnamiddag
za 23/05/2020U9Juve Mollemvoormiddag
za 30/05/2020U8Pisart Cup (NL)voormiddag
za 30/05/2020U9Pisart Cup (NL)voormiddag
za 30/05/2020U10Pisart Cup (NL)voormiddag
za 30/05/2020U15VV Brederodes Vianen (NL)
za 30/05/2020U17VV Brederodes Vianen (NL)
zo 31/05/2020U11Pisart Cup (NL)voormiddag
zo 31/05/2020U12Pisart Cup (NL)voormiddag
zo 31/05/2020U15VV Brederodes Vianen (NL)
zo 31/05/2020U17VV Brederodes Vianen (NL)
ma 01/06/2020U15VV Brederodes Vianen (NL)
ma 01/06/2020U17VV Brederodes Vianen (NL)
ma 01/06/2020U13FC Kerkskenvoormiddag