Tag: kalender

De wedstrijden voor dit weekend

DatumWedstrijdTijdCategorie
SC Jong Sint-Gillis vs VK Robur MoerzekeU6A
SC Jong Sint-Gillis vs KFC Herleving SinaaiU6B
KFC Eendracht Zele vs SC Jong Sint-GillisU6C
FC Eksaarde vs SC Jong Sint-GillisU7A
KVV Laarne-Kalken vs SC Jong Sint-GillisU7B
KVV Schelde Serskamp-Schellebelle vs SC Jong Sint-GillisU7C
SC Jong Sint-Gillis vs SK GrembergenU8A
SC Jong Sint-Gillis vs KV Cercle MelleU8B
FC Kerksken vs SC Jong Sint-GillisU9A
SC Jong Sint-Gillis vs KFC Sparta WaasmunsterU9B
Avanti Stekene vs SC Jong Sint-GillisU9C
SC Jong Sint-Gillis vs FC SmetledeU9D
SC Jong Sint-Gillis vs KFC BaasrodeU10
KV Sint-Gillis vs SC Jong Sint-GillisU11
SC Jong Sint-Gillis vs VK Robur MoerzekeU12
SC Jong Sint-Gillis vs VK Robur MoerzekeU13A
SC Jong Sint-Gillis vs VK NederhasseltU13B
SC Jong Sint-Gillis vs KRC BambruggeU15A
SK Erembodegem vs SC Jong Sint-GillisU15B
Wilskracht Hofstade vs SC Jong Sint-GillisU17
SK Denderhoutem vs SC Jong Sint-GillisU8C

De wedstrijden voor dit weekend

DatumWedstrijdTijdCategorie
SK Grembergen vs SC Jong Sint-GillisU6A
SVH Waasmunster vs SC Jong Sint-GillisU6B
SC Jong Sint-Gillis vs SK BerlareU6C
SC Jong Sint-Gillis vs SC Eendracht AalstU7A
SC Jong Sint-Gillis vs SKV OvermereU7B
SC Jong Sint-Gillis vs SK BerlareU7C
Herleving Red Star Haasdonk vs SC Jong Sint-GillisU8A
KVC Jong Lede vs SC Jong Sint-GillisU8B
SC Jong Sint-Gillis vs KVRS Waasland-BeverenU8C
SC Jong Sint-Gillis vs SK DenderhoutemU9A
KFC JV Kruibeke vs SC Jong Sint-GillisU9B
SC Jong Sint-Gillis vs KSK KieldrechtU9C
Rangers Opdorp vs SC Jong Sint-GillisU9D
KV Sint-Gillis vs SC Jong Sint-GillisU10
SC Jong Sint-Gillis vs VK Robur MoerzekeU11
Dendermondse Jeugd 2020 vs SC Jong Sint-GillisU12
SK Grembergen vs SC Jong Sint-GillisU13A
SK Aaigem vs SC Jong Sint-GillisU13B
Sportkring Aalst vs SC Jong Sint-GillisU15A
SC Jong Sint-Gillis vs KFC BaasrodeU15B
SC Jong Sint-Gillis vs VKS Hamme ZoggeU17

De wedstrijden voor dit weekend

DatumWedstrijdTijdCategorie
SC Jong Sint-Gillis vs Eendracht BuggenhoutU6A
SC Jong Sint-Gillis vs SK GrembergenU6B
FC Daknam vs SC Jong Sint-GillisU6C
KFC Heikant Zele vs SC Jong Sint-GillisU7A
VK White Boys Sint-Niklaas vs SC Jong Sint-GillisU7B
SK Grembergen vs SC Jong Sint-GillisU7C
KVK Svelta Melsele vs SC Jong Sint-GillisU8A
SC Jong Sint-Gillis vs SKV OvermereU8B
FC Bosdam Beveren vs SC Jong Sint-GillisU8C
SKV Overmere vs SC Jong Sint-GillisU9A
SC Jong Sint-Gillis vs VK White Boys Sint-NiklaasU9B
FC Bosdam Beveren vs SC Jong Sint-GillisU9C
SC Jong Sint-Gillis vs SK ErembodegemU9D
SC Jong Sint-Gillis vs VJ BaardegemU10
SK Herdersem vs SC Jong Sint-GillisU11
SC Jong Sint-Gillis vs Standaard DenderleeuwU12
SC Jong Sint-Gillis vs VK White Boys Sint-NiklaasU13A
SC Jong Sint-Gillis vs SK ErembodegemU13B
SC Jong Sint-Gillis vs FC MereU15A
VKS Hamme Zogge vs SC Jong Sint-GillisU15B
Fc Lebbeke vs SC Jong Sint-GillisU17

De wedstrijden voor dit weekend

DatumWedstrijdTijdCategorie
KFC Baasrode vs SC Jong Sint-GillisU6A
FC Herleving Sint-Pauwels vs SC Jong Sint-GillisU6B
SC Jong Sint-Gillis vs SKV OvermereU6C
SC Jong Sint-Gillis vs SK WachtebekeU7A
SC Jong Sint-Gillis vs KFC BaasrodeU7B
SC Jong Sint-Gillis vs KV Sint-GillisU7C
SC Jong Sint-Gillis vs KFC Sporting Sint-Gillis-WaasU8A
KVC De Toekomst Borsbeke vs SC Jong Sint-GillisU8B
SC Jong Sint-Gillis vs FC Sint-NiklaasU8C
SC Jong Sint-Gillis vs Standaard DenderleeuwU9A
KSK Kallo vs SC Jong Sint-GillisU9B
SC Jong Sint-Gillis vs VK Robur MoerzekeU9C
Juventus Schoonaarde vs SC Jong Sint-GillisU9D
KVV Schelde Serskamp-Schellebelle vs SC Jong Sint-GillisU10
SC Jong Sint-Gillis vs SK OudegemU11
Wilskracht Hofstade vs SC Jong Sint-GillisU12
Herleving Red Star Haasdonk vs SC Jong Sint-GillisU13A
FC Doggen Erembodegem vs SC Jong Sint-GillisU15A
SC Jong Sint-Gillis vs SK OudegemU15B
SC Jong Sint-Gillis vs VC Osta MeerbekeU17

Tornooien dit weekend

zaterdag 11 mei

  • U10 – Tornooi Heikant-Zele
  • U15 – Tornooi SK Berlare

zondag 12 mei

  • U13 – Tornooi SK Berlare
  • U6 – Tornooi FC Asse – Zellik
  • U7 – Tornooi FC Asse – Zellik
  • U8 – Tornooi Heikant Zele
  • U9 – Tornooi Heikant Zele

Het programma voor dit weekend

vrijdag 3 mei

  • 35+ – Tornooi KFC Baasrode

zaterdag 4 mei

  • U10 – Tornooi VKS Hamme-Zogge
  • U15 – Tornooi SK Steenhuffel
  • U6 – Tornooi Massemen
  • U7 – Tornooi KFC Baasrode
  • U8 – Tornooi Jong Lede

zondag 5 mei

  • U12 – Tornooi SK Lochristi
  • U13 – Tornooi Jong Lede
  • U8 – Tornooi VJ Baardegem
  • U9 – Tornooi VKS Hamme-Zogge

Planning mei

Dit weekend staan de laatste competitiematchen op het programma. Nadien volgen nog enkele tornooien. Net als de vorige jaren passen we het trainingsregime in de maand mei een beetje aan. Alle trainingen vinden VANAF 1 MEI bovendien plaats op het kunstgras. De concrete planning vindt u hieronder.

Continue reading “Planning mei”

De wedstrijden voor deze week

DatumWedstrijdTijdCategorie
Wilskracht Hofstade vs SC Jong Sint-GillisU10
SC Jong Sint-Gillis vs SK BerlareU6A
FC Daknam vs SC Jong Sint-GillisU6B
SK Herdersem vs SC Jong Sint-GillisU8B
SC Jong Sint-Gillis vs KFC Heikant ZeleU8C
SC Jong Sint-Gillis vs Standaard DenderleeuwU8D
SK Herdersem vs SC Jong Sint-GillisU9B
SK Berlare vs SC Jong Sint-GillisU7C
KVK Ninove vs SC Jong Sint-GillisU13
VKS Hamme Zogge vs SC Jong Sint-GillisU15A
VK Robur vs SC Jong Sint-GillisU6C
Rangers Opdorp vs SC Jong Sint-GillisU8A
SC Jong Sint-Gillis vs Standaard DenderleeuwU7A
SC Jong Sint-Gillis vs SK AaigemU7B
SC Jong Sint-Gillis vs SK ErembodegemU12A
SC Jong Sint-Gillis vs VKS Hamme ZoggeU9A
VJ Baardegem vs SC Jong Sint-GillisU12B
SC Jong Sint-Gillis vs FC Bosdam BeverenU15B