Algemeen,  Clubnieuws

Blijven Troopen!

Onze club heeft sinds een jaar een eigen pagina op Trooper, een digitaal platform waarmee consumenten geld inzamelen voor hun favoriete vereniging door online te shoppen. Naast webshops als Coolblue, Booking.com, JBC en AS Adventure kan u via Trooper ook tickets kopen voor pretparken als Plopsaland, Walibi en Boudewijn Sea Park.

De voorbije maanden konden we al een mooi bedrag inzamelen. Koop je regelmatig online bij JBC, Collishop, Coolblue, Collect & Go, Decathlon… ? Dan kan je onze club op een heel eenvoudige manier steunen.  Surf voor u online begint te shoppen naar www.trooper.be/jongsintgillis en klik dan op het logo van de webshop die u wil gebruiken.

Wie surft met Google Chrome of Mozilla Firefox kan bovendien een handige plugin installeren die u waarschuwt telkens u op een webpagina komt met een Trooper-voordeel. De plugin kan u hier downloaden.

Alvast een dikke merci aan iedereen die de voorbije maanden via Trooper online shopte.