Algemeen,  Clubnieuws

Breng een sponsor aan en krijg een leuke verrassing

Eind dit seizoen lopen de contracten met onze sponsors af. Heel wat sponsors hebben al aangeven ook de komende drie seizoenen onze club te blijven steunen. We blijven echter op zoek naar nieuwe bedrijven en ondernemers die zich achter ons project willen scharen.

En daarbij kan jij ons helpen! Misschien ken jij wel iemand met een eigen bedrijf die er wel wat in ziet om Jong Sint-Gillis te steunen. Van je werkgever tot je buurman of dat ondernemende familielid.

Onze sponsorformules zijn heel flexibel en starten al vanaf 300 euro voor een reclamebord langs het terrein.

Ken jij iemand die misschien onze club zou kunnen steunen? Laat het ons weten via info@jongsintgillis.be. Als het bedrijf in kwestie effectief tot sponsoring overgaat, voorzien we een leuke verrassing voor de tipgever.