Algemeen

Toon Jong Sint-Gillis op school

Op woensdag 13 september 2017 vindt de 6de editie plaats van de actie ‘Toon je sportclub @ school’. Deze actie kadert in de maand van de sportclub. De sportfederaties Sport Vlaanderen, SVS, ISB en VSF roepen opnieuw alle leerlingen op om in de outfit van hun sportclub naar school te komen.

Als Jong Sint-Gillis kunnen wij die oproep alleen maar onderschrijven en dus roepen we al onze leden op om woensdag 13 september in hun trainingspak en/of t-shirt van Jong Sint-Gillis naar school te gaan.

Vergeet niet om een foto van jezelf met boekentas én in clubtenue door te sturen naar info@jongsintgillis.be, zodat we alle foto’s netjes kunnen samenbrengen in een album op onze Facebookpagina.

Ook wie actief is op Facebook of Twitter kan onze club mee in de kijker zetten. Via deze link kan je heel eenvoudig jouw profielfoto op sociale media voorzien van het logo van onze club.