Algemeen,  Clubnieuws

Jong Sint-Gillis denkt aan het milieu

Als sportclub is Jong Sint-Gillis zich ook bewust van zijn maatschappelijke functie. Eén van de zaken die we onze leden willen bijbrengen is milieubewustzijn. Met een aantal kleine, eenvoudige ingrepen willen we een duurzame en milieuvriendelijke werking uitbouwen en onze ecologische voetafdruk zo klein mogelijk houden.

  • We laten geen afval rondslingeren op de terreinen en in de kleedkamers. We deponeren alles netjes in de daarvoor voorziene vuilniszakken. Ook op verplaatsing!
  • We verspillen geen water. We laten de douchekranen in de kleedkamers niet langer openstaan dan nodig en gebruiken drinkwater alleen waarvoor het bestemd is: drinken.
  • Onze terreinen zijn centraal gelegen in Sint-Gillis-Dendermonde. We zien onze spelers dan ook graag te voet of per fiets naar de club komen. Aan de voorzijde van de sporthal is een ruime fietsenparking. Vergeet je fiets wel niet vast te leggen.
  • Wie toch met de auto komt, vragen we om in de mate van het mogelijke te carpoolen met ploegmaats die in dezelfde buurt wonen.
  • We proberen de verplaatsingen naar uitwedstrijden zoveel mogelijk te doen met volle wagens. Via de Facebookgroepen kan er altijd afgesproken worden wie met wie meerijdt.
  • Vanuit het bestuur willen we zoveel mogelijk communicatie elektronisch laten verlopen. Daarom is het belangrijk dat iedereen onze infofiche invult.