Algemeen,  Clubnieuws

Geslaagd bezoek van Sint-Maarten

Op zaterdag 11 november kreeg onze club hoog bezoek. Sint-Maarten en twee van zijn zwarte Pieten kwamen, voor ze opnieuw huiswaarts vertrokken, nog even langs bij wat Sint-Maarten zelf omschreef als ‘de leukste club van Sint-Gillis-Dendermonde met de braafste spelers’.

Logisch dus dat alle spelers met een zakje lekkers en een regenjasje van onze club naar huis gingen.

Sint-Maarten was bovendien onder de indruk van het warme welkom dat hij kreeg en in het bijzonder van de tientallen tekeningen die onze spelers voor hem hadden gemaakt. De heilige man beloofde dan ook plechtig om die prachtwerkjes een mooie plaats te geven in zijn kasteel.

Voor Lars De Buyser, de papa van Jules (U5), kreeg de avond nog een leuk verlengstuk, want hij won onze ontbijtmand.

Bedankt aan alle aanwezigen. De afwezigen hadden (weeral) ongelijk.

Bekijk de foto’s op onze Facebookpagina.