Loop mee met Dwars door Dendermonde
Op zondag 18 maart is er opnieuw de stadsloop Dwars door Dendermonde. Als Dendermondse voetbalclub nemen we uiteraard graag deel aan dit initiatief. Daarom lanceren we een oproep aan al onze spelers om die zondag mee te lopen in onze clubkledij (training, trainingsshirt,…).
Er zijn verschillende afstanden: kids run (1km), 2,5 km, 5km en 10 km. Inschrijven voor de verschillende afstanden kan op deze website.
Het is belangrijk dat u bij inschrijving kiest voor ‘Sluit aan bij groep’. Op die manier worden al onze spelers en sympathisanten die meelopen samen gegroepeerd. Onze groepscode is JONG14747
Bij een groepsinschrijving moeten alle inschrijvingen door dezelfde persoon betaald worden. Gelieve het inschrijvingsgeld dus te storten op onze rekening BE05 0689 0713 9175, dan zorgen wij voor de betaling. We hopen alvast op een massale deelname van onze spelers.
Deel dit bericht
- Klik om te delen met Twitter (Wordt in een nieuw venster geopend)
- Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend)
- Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
- Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend)
- Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend)
- Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend)
Gerelateerde berichten
Zepp Soccer Tracker
You May Also Like

Disney Playmakers voor meisjes tussen 4 en 8 jaar
24/11/2022
Schrijf nu in voor onze barbecue
22/03/2023