Algemeen,  Clubnieuws

Zin om volgend jaar bij Jong Sint-Gillis te spelen?

We want you!Met 130 jeugdspelers en 11 ploegen in competitie heeft Jong Sint-Gillis zijn start niet gemist. Met het oog op de verdere uitbouw van onze club zijn nieuwe spelers in de verschillende leeftijdscategorieën (U5 – U17) uiteraard van harte welkom.

Jongens en meisjes die zich voetballend willen ontwikkelen in een jonge en nieuwe club waar de focus uitsluitend op jeugdvoetbal ligt, kunnen hun gegevens achterlaten op dit formulier. We nodigen hen dan binnenkort uit op een infomoment over onze club en onze sportieve visie.

BELANGRIJK: Spelers die op dit moment aangesloten zijn bij een andere voetbalclub, moeten voor eind april hun ontslag geven bij hun huidige club. De procedure daarvoor vindt u op deze pagina.