Clubnieuws

Jong Sint-Gillis zoekt nieuwe spelers

Met 130 aangesloten jeugdspelers mogen we van een geslaagd eerste seizoen spreken. Omdat we volgend jaar graag verder groeien, blijven we op zoek naar sportieve versterking voor onze teams. Onze club staat voor een moderne voetbalvisie en heeft jullie heel wat te bieden voor een bijzonder scherpe prijs: trainingen en wedstrijden op kunstgras, extra techniektrainingen, een uitgebreid kledijpakket, een jong en gemotiveerd trainerskorps, medische begeleiding,…

Vooral spelers geboren in 2006, 2007, 2008, 2009 en 2010 zijn welkom, maar ook in onze andere ploegjes is nog plaats voor jongens en meisjes die zich voetballend willen ontwikkelen in een jonge en nieuwe club waar de focus op jeugdvoetbal ligt.  Wie geboren is tussen 2009 en 2014 kan trouwens ook van onze club komen proeven tijdens onze Duiveltjesdag.

Heb je interesse om Jong Sint-Gillis te versterken? Stuur dan een mailtje naar info@jongsintgillis.be of vul dit formulier in.

Opgelet:  Wie aangesloten is bij een andere voetbalclub, moet voor 30 april 2018 ontslag nemen bij die club. Indien u in het bezit bent van een eID-lezer kan dit heel eenvoudig digitaal via deze pagina.

Wie geen kaartlezer heeft, moet een ontslagformulier aangetekend te verzenden naar de Koninklijke Belgische Voetbalbond en naar uw huidige club. Vanaf 2 mei kan u dan normaal gezien aansluiten bij Jong Sint-Gillis.

Heb je broers of zusjes, neefjes of nichtjes, vriendjes of vriendinnetjes die ook graag voetballen? Stuur hen dan dit bericht door.