Clubnieuws

Een minisoccerbal voor al onze spelers

Dit jaar konden onze spelers af en toe kennismaken met de minisoccerbal. Volgend seizoen zullen we tijdens de (techniek)trainingen nog meer gebruik maken van de minisoccerbal.

Voor het ontwikkelen van een goede voetbaltechniek heeft iedere speler op jonge leeftijd veel balcontacten nodig. De minisoccerbal is hier uitermate geschikt voor. Dankzij de minisoccerbal verbetert het balgevoel, motoriek, ritme, coördinatie, evenwicht en timing van onze spelers.

Om iedereen de mogelijkheid te geven om ook thuis te oefenen, krijgen alle spelers bij de start van het seizoen een minisoccerbal in de kleuren van onze club (inbegrepen in het lidgeld). Het is de bedoeling dat deze altijd wordt meegebracht naar de training en achteraf opnieuw mee naar huis wordt genomen.