Clubnieuws

Jong Sint-Gillis barst uit zijn voegen

Na een bijzonder succesvol eerste seizoen, vonden de voorbije weken opnieuw tientallen jongens en meisjes de weg naar onze club.

Intussen hebben we ongeveer 200 aangesloten jeugdspelers. Gisteren zakten opnieuw een tiental nieuwkomers af naar onze Start to soccer-kennismakingstraining.

Omdat we de kwaliteit van onze jeugdopleiding willen bewaken en gezien de beperkte beschikbaarheid van onze accomodatie aan de sporthal, kunnen we jammer genoeg voorlopig geen nieuwe spelertjes meer aansluiten. Er is wel nog altijd plaats in onze voetbalschool op zondagvoormiddag.

Spelers die de voorbije weken al een keertje kwamen proberen blijven uiteraard welkom en kunnen nog altijd aansluiten. Afhankelijk daarvan kan het zijn dat er in enkele leeftijdscategorieën nog enkele plaatsjes vrijkomen.

Heb je interesse om eventueel één van die plaatsjes in te vullen? Neem dan contact op via info@jongsintgillis.be. We nemen dan zo snel mogelijk contact op om de mogelijkheden en alternatieven te bekijken.