Clubnieuws

Binnenkort gemakkelijker naar de cafetaria

Sinds de start van onze club één jaar geleden bevindt onze kantine zich in de cafetaria van de sporthal. De cafetaria was bereikbaar langs de hoofdingang van de sporthal, maar ook langs de berm aan de achterzijde van de sporthal. Bij regenweer was dat echter niet altijd evident.

Om de toegang tot de cafetaria vanop het kunstgras gebruikersvriendelijker te maken, wordt binnenkort door het Autonoom Gemeentebedrijf (dat het sportcomplex uitbaat) in samenwerking met onze club en de uitbaters van de cafetaria een trap en een overdekt terras gebouwd aan de achterzijde van de sporthal. De bouwvergunning is intussen afgeleverd en binnen enkele weken zullen de werken beginnen.

Het project is het resultaat van een vruchtbaar overleg tussen alle betrokken partijen. Het spreekt voor zich dat de trap een absolute meerwaarde zal betekenen voor onze spelers, ouders en andere sympathisanten!