Algemeen,  Clubnieuws

Word jij één van onze Heemskinderen?

Onze club werd dit jaar door de Orde der Stalhouders uitgekozen om in 2019 de Heemskinderen voor het Paard van Sint-Gillis te leveren.Vier spelers van onze club zullen op de rug van het paard door de straten van Sint-Gillis rijden tijdens het Bloemencorso op zondag 1 september.

De volgende weken gaan we dan ook op zoek naar vier gemotiveerde Heemskinderen (en 2 reserve-Heemskinderen) die begin september op de rug van het paard door de straten van Sint-Gillis worden gedragen.

Inschrijven kan via het formulier hieronder, maar je moet wel aan een aantal voorwaarden voldoen.

  1. Je bent een jongen of meisje tussen 9 en 12 jaar (geboortejaar 2007, 2008, 2009, 2010)
  2. Je hebt de gehandtekende toestemming van je ouders dat je als Heemskind op het paard mag plaats nemen. (moet ons zo snel mogelijk terugbezorgd worden)
  3. Je bent op zondag 1 september 2019 de hele dag beschikbaar
  4. Je kan je vier tot vijf keer vrijmaken om deel te nemen aan de repetities, pasdagen en persconferentie. Deze repetities vinden plaats in Sint-Gillis. De meeste in de laatste twee weken van augustus.
  5. Je bent nooit eerder Heemskind van het Peird van Sint-Gillis geweest.
  6. Je bent lid van Jong Sint-Gillis.
  7. Je hebt geen hoogtevrees.
  8. Je hebt er geen probleem mee dat je gefilmd en gefotografeerd zal worden tijdens repetities en stoet.