Algemeen,  Clubnieuws

Shop online en steun onze club!

Koop je regelmatig online bij JBC, Collishop, Coolblue, Collect & Go, Decathlon… ? Dan kan je onze club op een heel eenvoudige manier steunen. Al deze shops staan immers op Trooper, een digitaal platform waarmee consumenten geld inzamelen voor hun favoriete vereniging door online te shoppen.

Per aankoop van 100 euro geeft de onlineshop ongeveer 5 euro aan de vereniging. Naast webshops als Coolblue, Booking.com, JBC en AS Adventure kan u via Trooper ook tickets kopen voor pretparken als Plopsaland, Walibi en Boudewijn Sea Park.

Surf voor u online begint te shoppen naar www.trooper.be/jongsintgillis en klik dan op het logo van de webshop die u wil gebruiken.  Wie surft met Google Chrome of Mozilla Firefox kan bovendien een handige plugin installeren die u waarschuwt telkens u op een webpagina komt met een Trooper-voordeel. De plugin kan u hier downloaden.