Algemeen,  Clubnieuws

Maak kennis met onze Heemskinderen!

Onze club werd dit jaar door de Orde der Stalhouders uitgekozen om in 2019 de Heemskinderen voor het Paard van Sint-Gillis te leveren. Vier spelers van onze club zullen het Peird van den Halt berijden tijdens de volgende Bloemencorso.

Een oproep bij onze U9 en U10-ploegjes leverde verschillende kandidaten op. Uiteindelijk viel de keuze op Rune, Fynn, Febe en Briek. Zij mogen op zondag 1 september door de straten van Sint-Gillis draven op de rug van het Peird van den Halt, vergezeld van vazallen Amani en Mauro en de Orde der stalhouders.

We zijn uiteraard bijzonder fier op deze toppers en wensen hen veel succes bij de trainingen en veel plezier op de grote dag zelf!

Bekijk enkele foto’s van de voorstelling van de Heemskinderen op onze Facebookpagina.