Algemeen

Speel jij volgend jaar bij Jong Sint-Gillis?

De voorbije weken toonden heel wat mensen al interesse om hun zoon / dochter volgend seizoen bij onze club aan te sluiten. Nu het huidige seizoen bijna afloopt, is het de hoogste tijd om aan het volgende seizoen te denken.

Om zicht te krijgen op het aantal teams dat we volgend jaar in competitie kunnen brengen, willen we vragen dat iedereen die interesse heeft om volgend jaar bij onze club aan te sluiten dit formulier invult. Op die manier krijgen we snel duidelijkheid rond het mogelijke aantal spelers in elke leeftijdscategorie.

Spelers die op dit moment aangesloten zijn bij een andere voetbalclub, moeten voor eind april hun ontslag geven bij hun huidige club. De procedure daarvoor vindt u op deze pagina.

Wie zijn ontslag niet geeft voor eind april en volgend seizoen alsnog bij Jong Sint-Gillis aan de slag wil moet rekenen op de goodwill van zijn huidige club.