Clubnieuws

Onze eerste hoofdsponsor is…

De komende drie seizoenen zal het logo van Carrefour op de voorzijde van de wedstrijduitrustingen van Jong Sint-Gillis prijken. De uitbaters van de Carrefour-vestigingen op de Heirbaan en op de Mechelsesteenweg waren meteen enthousiast bij het bezoek van onze commerciële cel en aarzelden dan ook niet om hun naam aan onze club te verbinden.

‘We willen graag meebouwen aan een constructief voetbalproject’, klinkt het bij zaakvoerder Stephan De Coninck. ‘Carrefour is één van de twaalf partners van de Rode Duivels, maar ondersteunt ook heel wat lokale voetbalclubs. Gezonde voeding en sport gaan nu eenmaal hand in hand.’

De komende dagen maken we nog meer sponsors bekend.

Ook sponsor worden?

Bent u ook geïnteresseerd om onze club financieel of logistiek te ondersteunen? Neem dan contact op via info@jongsintgillis.be