Clubnieuws

Ons aanbod op Winterdorp

Op zaterdag 2 december staat onze club met een standje op Winterdorp, de kerstmarkt op het Kerkplein van Sint-Gillis-Dendermonde. Naast soep, pils en frisdranken verkopen we er speciaalbieren zoals Hopmonkey, Saison, Chimay Rouge en Rochefort 6.

Om de honger te stillen creëerden de hobbykoks in ons bestuur ook vier ontzettend lekkere ‘haute dogs’ (hot dogs met net dat ietsje meer). Om de hotdogs zelf te proeven moet u nog enkele dagen wachten, maar we laten u toch al graag even het water in de mond komen met de ingrediënten van de haute dogs.

  • Gilbert (zacht): varken – brie – witloof – olijven
  • Albert (hartig) : kip – spek – bbq-saus
  • Prosper (zoet): weense worst – schapenkaas – kersenconfituur – munt
  • Norbert (pikant): merguez – gedroogd fruit – arabische kruiden

Uiteraard hopen we jullie massaal te mogen begroeten aan ons standje. Breng gerust vrienden, familie en kennissen mee, want zoals altijd investeren we de opbrengst in de verdere uitbouw van onze werking.